Skuteczna dieta. Schudnij i ujędrnij skórę. Pozbądź się cellulitu i rozstępów !: SCHUDNĄĆ, czyli Dieta 1200 Kcal.


Jeśli masz problem z odchudzaniem na diecie Dukana, możesz skorzystać z diety 1200 kcal. Może nie dającej tak szybkich efektów, ale bardziej zrównoważonej.
Tutaj jest link do diety 1200 kcal i przepisów kulinarnych Skuteczna dieta. Schudnij i ujędrnij skórę. Pozbądź się cellulitu i rozstępów ! SCHUDNĄĆ, czyli Dieta 1200 Kcal.

Wady diety 1200 kcal - no cóż, trzeba liczyć kalorie ( na diecie Dukana jemy i nie liczymy - wygląda na to, że dieta Dukana to dieta dla leniwych :), a która z nas nie chce szybko schudnąć i bezboleśnie. Jeśli się nie pilnujemy po diecie, również wystąpi efekt jojo

Zalety diety 120o kcal - jest bardziej zrównoważona od diety Dukana

Podobieństwa diet - w obu dietach chodzi o długotrwałą zmianę nawyków żywieniowych (w dukanie nie stanie się to ani w I ani w II fazie, a w diecie 1200 kcal zmiana nawyków zaczyna się od pierwszego dnia)

Robiąc sałatki w diecie 1200 kcal warto skorzystać z naturalnego spalacza tłuszczu - znakomitego, smacznego (nie zmienia smaku potraw) oleju lnianego z 60% zawartością Omega 3

A tu kalendarz diety Dukana (kolejnej fanki)
A PRZY OKAZJI jako fanka diet namawiam - sama sprawdziłam, że warto - - GDY ZACZYNAMY DIETĘ DUKANA, NA KTÓREJ SZYBKO SIĘ CHUDNIE, MUSIMY OD SAMEGO POCZĄTKU ZACZĄĆ DBAĆ O SWOJĄ SKÓRĘ - BO POTEM MAMY ZA DUŻE "UBRANKO", KTÓRE MOŻE ZMNIEJSZYĆ TYLKO CHIRURG.

DLATEGO ODROBINA RUCHU I DOBRE KOSMETYKI Z NATURALNYMI SPALACZAMI TŁUSZCZU , TO RECEPTA NA SUPER FIGURĘ I PIĘKNE CIAŁO

a występujące niedobory witamin w diecie Dukana uzupełnij skoncentrowanym suplementem diety. Z zaparciami i przyspieszeniem metabolizmu poradzisz sobie używając wysokoskoncentrowany naturalny suplement diety.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

NATURALNE SUPLEMENTY I KOSMETYKI DO ODCHUDZANIA I NA CELLULIT

NATURALNE SUPLEMENTY I KOSMETYKI DO ODCHUDZANIA I NA CELLULIT
DLA KAŻDEGO, KTO CHCE SZYBKO SCHUDNĄĆ BEZ NADMIARU ROZCIĄGNIĘTEJ SKÓRY PO DIECIE